Sanayinin yeni buluşma noktasına büyük ilgi


İSTANBUL (İGFA) – Makine imalatı, talaşlı imalat ve öbür işçilikler, materyal ve hırdavat bölümleri kapsamında organize sanayi bölgesini dijital alana taşıyarak dalın tüm paydaşları için dijital bir buluşma noktası sağlayan sanayiplatformu.com, ihtilal yaratan sistemini WIN EURASIA Fuarı’nda anlatarak yeni iş birlikleri için temaslarda bulundu.

Dijital bir platform olarak, üye firmalarla fuarda yüz yüze görüşmenin çok değerli olduğunun altını çizen sanayiplatformu.com Kurucusu Lale Yumrukçal, fuara ait şu açıklamalarda bulundu: “Dünyanın en kıymetli endüstriyel ticaret fuarı olan bu tertipte gerek üye firmalarımız gerekse kesimin kıymetli temsilcileriyle bir ortaya gelmek, yeni iş fırsatları için epey kıymetliydi. Birebir yaptığımız görüşmeler hem itimat tazelemek hem de iş birliğimizi daha da geliştirmek ismine büyük bir fırsat oldu. En değerlisi de bu fuar sayesinde bir kere daha şirketlere, sanayiplatformu.com’un dijital görünürlük ve bilinirlik kazanmak, iş irtibatları kurmak ve günümüzün rekabetçi ticaret ortamında sürdürülebilir olmak için sağladığı avantajları anlatma imkânı elde ettik. Bizimle çalışmak isteyen birçok firma, standımıza gelerek sistemimize üye oldu, çalışmalarımız hakkında bilgi edindi.”

SATIN ALMA SÜRECİNİ SÜRATLİ VE VERİMLİ HALE GETİRİYOR

sanayiplatformu.com’un işletmelerin iç ve dış ticaretlerinin geliştirilmesini sağlamak emeliyle kurulan yerli ve ulusal buluşma alanı olduğunu belirten Lale Yumrukçal; “Verimli satın alım yapmak isteyen imalatçı firmalar ve ticaretlerini büyütmek isteyen tedarikçi firmaları bir ortaya getiren platformumuz, günlerce organize sanayi bölgesi gezerek ya da aradığı eser için internette arama motorlarında uzun vakit harcayarak en uygun iş ortağını bulma uğraşını ortadan kaldırıyor. Birbiriyle alakalı olan endüstrinin dört ana kolundaki firmaları buluşturduğumuz sanayiplatformu.com, büsbütün bölümler özelinde uzman hizmet sunuyor” dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir